0603 59 79 44
0601 66 51 97
tel./fax  (071) 355 39 11

Badania

Firma "DWOJAK" jest sprawdzonym, stabilnym i solidnym partnerem z ponad 10-letnim doświadczeniem i znaczącym dorobkiem naukowym. Naszą domeną jest PRAKTYCZNA WIEDZA. Potrafimy porozumieć się z inwestorami, skutecznie współpracować w terenie z wykonawcami, rozwiązywać doraźne problemy logistyczne, prawne czy biurokratyczne.

Wyniki naszych prac są regularnie publikowane w czasopismach naukowych powiekszając istotnie wiedzę historyczną i przyczyniając się do ratowania wspólnego dziedzictwa.

W badaniach zaangażowani są najlepsi, utytułowani specjaliści z zakresu archeologii, historii, antropologii, geologii, konserwacji i wielu innych dziedzin. Pozyskiwane zabytki stale zasilają zbiory naszych muzeów.

Dzięki temu zaufało nam tak wiele instytucji i firm począwszy od indywidualnych inwestorów aż po największe w kraju koncerny jak Telekomunikacja Polska SA, Polska Telefonia Cyfrowa, LOTOS, PKP czy uznane instytucje nauki jak Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Instytut Archeologii i Etnologii PAN i Muzeum Miejskie Wrocławia. Łącznie jest to lista kilkuset podmiotów.

Poniżej, w dokumentach .pdf dostępne są zestawienia naszych dotychczasowych partnerów:

- wg charakteru działalności,
- wg lokalizacji inwestycji powiatami

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 Andrzej Dwojak wykonanie: maYday  IT media,design & applications